یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۸ مهر ۱۳۹۳
677

بزرگداشت شهدای سانحه هوایی ناجا برگزار می‌شود

به مناسبت تجلیل و یادبود شهیدان سانحه هوایی ناجا و شهادت ۷ تن از پرسنل جان برکف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مراسم بزرگداشتی با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار می شود. به گزارش یاشهید ، طبق اطلاعیه مشترک نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت یادبود بزرگداشت […]

به مناسبت تجلیل و یادبود شهیدان سانحه هوایی ناجا و شهادت ۷ تن از پرسنل جان برکف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مراسم بزرگداشتی با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار می شود.

به گزارش یاشهید ، طبق اطلاعیه مشترک نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت یادبود بزرگداشت شهدای سانحه هوایی ناجا، مراسمی در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه برگزار می شود.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مظهر قدرت ایران شهدا هستند.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

سلام بر ارواح طیبه شهدا و درود بر اراده بلند و اندیشه بزرگ آنان که پای از بند خاک گسستند و بال به پرواز در افلاک گشودند.

یاد شهیدان، یادبود ارزشهای انسانی است و گرامیداشت آنان، تجلیل از برترین خصایل بشری است.

به مناسبت یادبود بزرگداشت شهدای سانحه هوایی ناجا، مراسمی در روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۵ الی ۱۷ درمسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین برگزار می گردد. لذا از عموم ملت همیشه در صحنه، به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران جهت حضور پرشور در این مراسم  دعوت می نماییم تا ضمن گرامی داشت مقام شامخ جمله شهدا ، یاد و خاطره ی رشادت و دلاوری های این بزرگ مردان را پاس بداریم.

سخنران: حجت الاسلام و المسلمین صدیقی- امام جمعه موقت تهران

قاری: کریم منصوری

مداحان: مرتضی طاهری و سید صادق مرعشی

 

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: