یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۶ آبان ۱۳۹۴
2019

خاکسپاری شهید مدافع حرم؛ «روح‌الله قربانی» در قطعه 53 گلزار شهدا

پیکر مطهر شهید مدافع حرم «روح‌الله قربانی» تا دقایقی دیگر تشییع شده و در جوار مزار شهید «رسول خلیلی» به خاک سپرده می‌شود. به گزارش یاشهید : مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «روح‌الله قربانی» دقایقی دیگر از شهرک شهید محلاتی با حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران آغاز شده و به سمت […]

پیکر مطهر شهید مدافع حرم «روح‌الله قربانی» تا دقایقی دیگر تشییع شده و در جوار مزار شهید «رسول خلیلی» به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش یاشهید : مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «روح‌الله قربانی» دقایقی دیگر از شهرک شهید محلاتی با حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران آغاز شده و به سمت گلزار شهدا ادامه خواهد داشت.

پیکر مطهر شهید «روح‌الله قربانی» بعد از تشییع در میان اقشار مختلف مردمی و مسئولان، در قطعه 53 گلزار شهدای تهران در جوار دیگر همرزم شهیدش؛ شهید «رسول خلیلی» به خاک سپرده خواهد شد.

شهید «روح الله قربانی» در مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسیده است. طبق اطلاعات به دست آمده روز 13 آبان خودروی این شهید بزرگوار روح الله قربانی و قدیر سرلک مورد اصابت موشک قرار گرفته است.  او از بسیجیان کشورمان بوده است که در حلب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: