یـا شـهـیـد
گروه اخبار
08 نوامبر 2015
648

حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در منزل شهید مدافع حرم روح الله قربانی

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور در منزل شهید مدافع حرم روح الله قربانی و با تجلیل از فداکاری ها و ایثارگری خانواده های معظم شهدا در مسیر دفاع از حرم حضرت زینب(س)، بر ضرورت حفظ و ادامه راه شهیدان تاکید کرد. به گزارش یاشهید ، دکتر حمیدعلی صمیمی مدیر کل […]

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور در منزل شهید مدافع حرم روح الله قربانی و با تجلیل از فداکاری ها و ایثارگری خانواده های معظم شهدا در مسیر دفاع از حرم حضرت زینب(س)، بر ضرورت حفظ و ادامه راه شهیدان تاکید کرد.

به گزارش یاشهید ، دکتر حمیدعلی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به منظور عرض تبریک و تسلیت به خانواده‌ شهید روح الله قربانی از شهدای مدافع حرم در منزل این شهید حضور یافت.

این گزارش حاکیست : صمیمی با تجلیل از فداکاری ها و ایثارگری خانواده معظم شهدا در مسیر دفاع از حرم حضرت زینب (س) در برابر هجوم دشمنان ، بر ضرورت حفظ و ادامه راه شهیدان تاکید کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ بیان نمود : خانواده معظم شهدا و ایثارگران با فداکاری های خود درس بزرگ ایثار را به ملت ما داده اند و در امتحان الهی سربلند هستند.

 «روح الله قربانی» از بسیجیان «شهرک محلاتی» تهران، سه روز قبل، هنگام دفاع از حریمِ بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)، در نبرد با«مزدورانِ سعودی» و«پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود. و پیکر مطهرش روز گذشته در کنار دوست و همرزمش شهید رسول خلیلی در قطعه ۵۳ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران آرام گرفت .

1 2

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: