یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۱ آذر ۱۳۹۴
2018

بررسی ساخت یادمان شهدای بسیجی در گلزار شهدای تهران با حضور سردار نقدی

فرمانده نیروی مقاومت بسیج کشور با حضور درگلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای بسیجی آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) آغاز عملیات ساخت یادمان شهدای نیروی مقاومت بسیج را در بهشت زهرا(سلام الله علیه) بررسی کرد. به گزارش یاشهید ، سردار محمد رضا نقدی، […]

فرمانده نیروی مقاومت بسیج کشور با حضور درگلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای بسیجی آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) آغاز عملیات ساخت یادمان شهدای نیروی مقاومت بسیج را در بهشت زهرا(سلام الله علیه) بررسی کرد.

به گزارش یاشهید ، سردار محمد رضا نقدی، فرمانده نیروی مقاومت بسیج کشور با حضور درگلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای بسیجی آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) آغاز عملیات ساخت یادمان شهدای نیروی مقاومت بسیج را در بهشت زهرا(سلام الله علیه) بررسی کرد.

علیرضا اکبری رئیس مرکز فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرای تهران در این دیدار سردار نقدی را همراهی می کرد،گفت: در سال های اخیر گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به عنوان قطب فرهنگی تهران با مشارکت مراکز دفاعی ، فرهنگی و انقلابی اقدام به ساخت المان هایی با هدف بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران و ترویج فرهنگ مقاومت با رویکرد طیفی دیدن شهدای آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران و مشارکت دادن مردم و شهروندان در برگزاری مراسم ها و مناسبت ها نموده است که این رویکرد مورد توجه و استقبال علاقمندان به انقلاب و شهدا قرار گرفته است.

سردار محمد رضا نقدی ضمن بازدید از قطعات شهدا و بررسی جغرافیایی و موقعیتی مکان قطعه و بررسی پیشنهادات ارائه شده و اعلام موافقت با ساخت المانی که یادآور حضور ایثارگرانه بسیجیان جان برکف و دلیر حاضر در دوران دفاع مقدس و همچنین نمادی برای ایستادگی و ادامه مقاومت در برابر زورگویان عالم باشد به عنوان تنها راه پیروزی تاکید کرد.

این گزارش حاکیست : در پایان سردار نقدی با حضور بر سر مزار شهید سیدعلی اندرزگو از شهدای دوران قبل از انقلاب با قرائت فاتحه همواره یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

1 2 3

4

3

2

1

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: