یـا شـهـیـد
گروه اخبار
09 دسامبر 2015
854

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با جانباز 70 درصد

صبح امروز دکتر صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با قدرت الله رشیدیان جانباز ۷۰ درصد و پدر شهیده عاطفه رشیدیان دیدار نمود. به گزارش یاشهید ، صبح امروز مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد از قدرت الله رشیدیان یکی از جانبازان […]

صبح امروز دکتر صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با قدرت الله رشیدیان جانباز ۷۰ درصد و پدر شهیده عاطفه رشیدیان دیدار نمود.

به گزارش یاشهید ، صبح امروز مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد از قدرت الله رشیدیان یکی از جانبازان سرافراز و پدر شهیده عاطفه رشیدیان دیدار نمود.

در این دیدار دکتر صمیمی بیان نمود : ملت ایران خدمت به خانواده معظم شهدا و جانبازان را وظیفه و تکلیف خود می دانند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر لزوم حضور پر رنگ جانبازان در همه عرصه ها گفت : حضور شما جانبازان در هر عرصه ای برای جامعه و جمهوری اسلامی ایران الگوساز خواهد بود. دکتر صمیمی با اشاره به اینکه صبر و تحمل و فداکاری جانبازان و خانواده آنان بسیار بزرگ و غیرقابل توصیف است، گفت: به طور قطع و یقین خداوند منان ثواب ویژه‌ای را برای شما جانبازان و خانواده هایتان در دنیا و آخرت مقرر می‌کند.

این گزارش حاکیست : جانباز سرافراز قدرت الله رشیدیان در سال ۱۳۶۴ در منطقه عملیاتی ایوان غرب به درجه رفیع جانبازی نائل آمد . همچنین فرزند دخترش  شهیده عاطفه رشیدیان نیز بر اثر بمباران مدرسه توسط حزب بعثی  به درجه رفیع شهادت نائل آمد .

1 3 4

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: