یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۲ دی ۱۳۹۴
1668

جانباز قطع نخاع دفاع مقدس به کاروان شهدا پیوست

«جعفر الله وردی‌زاده» جانباز ۷۰ درصد قطع نخاع دفاع مقدس که در سال ۶۰ جانباز شده بود پس از گذشت ۳۴ سال درد و رنج ناشی از صدمات و جراحات جانبازی به یاران شهیدش پیوست. به گزارش یاشهید ، جانباز 70 درصد قطع نخاع دفاع مقدس «جعفر الله وردی‌زاده» پس از 34 سال تحمل درد و […]

«جعفر الله وردی‌زاده» جانباز ۷۰ درصد قطع نخاع دفاع مقدس که در سال ۶۰ جانباز شده بود پس از گذشت ۳۴ سال درد و رنج ناشی از صدمات و جراحات جانبازی به یاران شهیدش پیوست.

به گزارش یاشهید ، جانباز 70 درصد قطع نخاع دفاع مقدس «جعفر الله وردی‌زاده» پس از 34 سال تحمل درد و رنج ناشی از جراحات جانبازی صبح  امروز دوم دی‌ماه به کاروان شهدا پیوست.

شهید جعفر الله وردی زاده صبح امروز ساعت 5 در بیمارستان خاتم‌الانبیاء به شهادت رسید. روز شنبه 28 آذرماه یک عمل جراحی قلب باز بر روی این جانباز انجام شده بود که پس از آن در شرایط مطلوبی به سر نمی‌برد تا اینکه با گذشت چند روز در همین بیمارستان به شهادت رسید.

شهید «جعفر الله وردی زاده» سال 60 به درجه جانبازی نائل شد، وی از پرسنل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و از هیئت امنای مسجد قمر بنی‌هاشم تهرانپارس بود.

پیکر مطهر این شهید بزرگوار صبح فردا پنجشنبه سوم دی ماه ساعت 9 صبح با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران از شهرک شاهد تهرانپارس واقع در فلکه دوم تهرانپارس خیابان شهید ناهیدی، بلوار شاهد، خیابان معینی‌نژاد به سمت گلزار شهدا تشییع شده و در قطعه 29 گلزار شهدای تهران آرام می گیرد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: