یـا شـهـیـد
گروه اخبار
31 ژانویه 2016
624

تجدید میثاق رییس جمهوری و اعضای هیات دولت با آرمانهای بلند امام راحل و شهیدان

not found

رییس جمهوری و اعضای هیات دولت با آرمانهای بلند امام راحل و شهیدان تجدید میثاق نمودند. به گزارش یاشهید ، رییس جمهوری و اعضای هیات دولت صبح یکشنبه در آستانه سی و هفتمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور در مرقد حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و گلزار شهدای بهشت زهرای […]

رییس جمهوری و اعضای هیات دولت با آرمانهای بلند امام راحل و شهیدان تجدید میثاق نمودند.

به گزارش یاشهید ، رییس جمهوری و اعضای هیات دولت صبح یکشنبه در آستانه سی و هفتمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور در مرقد حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و گلزار شهدای بهشت زهرای تهران ، با آرمانهای والای امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، وزرا و معاونین رییس جمهوری به همراه حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تولیت حرم مطهر امام خمینی(ره)  با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره امام خمینی(ره) را  گرامی داشته و بر تداوم راه و آرمان های امام راحل تاکید نمودند.

رییس‌جمهوری و اعضای دولت همچنین با حضور بر مزار شهدای هفتم تیر و هشتم شهریور و شهیدان رجایی، باهنر و بهشتی و نیز گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به مقام شامخ شهیدان دولت، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند.

1 2 3 4 5 6 7 8

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: