یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۵ فروردین ۱۳۹۵
1735

پیکر مطهر شهید «علی پاشایی» در گلزار شهدای تهران آرام گرفت

not found

پیکر مطهر شهید «علی پاشایی» جانباز ۷۰ درصد انقلاب امروز تشییع و در قطعه ۵۰ گلزار شهدا به خاک سپرده شد.  به گزارش یاشهید ، «علی پاشایی» جانباز 70 درصد انقلاب که بامداد روز گذشته به شهادت رسید؛ پیکر مطهرش صبح امروز سه‌شنبه 25 فروردین‌ماه در تهران تشییع شد. مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید بزرگوار […]

پیکر مطهر شهید «علی پاشایی» جانباز ۷۰ درصد انقلاب امروز تشییع و در قطعه ۵۰ گلزار شهدا به خاک سپرده شد. 

به گزارش یاشهید ، «علی پاشایی» جانباز 70 درصد انقلاب که بامداد روز گذشته به شهادت رسید؛ پیکر مطهرش صبح امروز سه‌شنبه 25 فروردین‌ماه در تهران تشییع شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید بزرگوار صبح امروز ساعت 9:30 از مقابل منزل وی واقع در فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان آیت‌الله کاشانی، خیابان بوستان حکیم، خیابان شهید شهبازپور (گلستان4) پلاک شش با حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران آغاز شد.

پیکر مطهر شهید علی پاشایی بعد از تشییع برروی دستان مردم تهران و بعد از اقامه نماز بر او، برای تدفین به سمت گلزار شهدای تهران مشایعت شده و در قطعه 50 گلزار شهدا به خاک سپرده شد.

این گزارش حاکیست : مراسم ختمی روز چهارشنبه 25 فروردین ماه از ساعت 16 الی 17/30 در مسجد شهدا واقع در اتوبان شیخ فضل ا… – خیابان سازمان آب برگزار میگردد.

شهید علی پاشایی جانباز قطع نخاع 70 درصد که سی‌ام مهرماه سال 57 در حوادث و رخدادهای انقلابی جانباز شده بود. او طی 38 سال جانبازی خود دچار مشکلات و درد و رنج‌های بسیاری بود که از این میان می‌توان به افت فشار همیشگی، از کار افتادن کلیه، دیالیز شدن، عفونت استخوانی اشاره کرد که در نهایت وی با درد و رنج بسیار بر اثر ایست قلبی شب گذشته به یاران شهید خود پیوست.

شهید علی پاشایی متولد سال 1334 بود که سال 57 جانباز شد. از وی یک دختر و یک پسر به یادگار مانده است.


1 2 3 4 5

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: