یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۵ خرداد ۱۳۹۵
943

یازدهمین سالگرد عروج ملکوتی حاج محمدرضا آقاسی برگزار می گردد

یازدهمین سالگرد عروج ملکوتی شاعر اهل بیت عصمت و طهارت و دفاع مقدس حاج محمدرضا آقاسی با عنوان    (دلداده ای درد آشنا)  پنج شنبه ۶ خردادماه در قطعه ۲۴ گلزار شهدای تهران برگزار می گردد. به گزارش یاشهید ، مراسم بزرگداشت یازدهمین سالگرد عروج ملکوتی شاعر دفاع مقدس حاج محمدرضا آقاسی با عنوان (دلداده […]

یازدهمین سالگرد عروج ملکوتی شاعر اهل بیت عصمت و طهارت و دفاع مقدس حاج محمدرضا آقاسی با عنوان    (دلداده ای درد آشنا)  پنج شنبه ۶ خردادماه در قطعه ۲۴ گلزار شهدای تهران برگزار می گردد.

به گزارش یاشهید ، مراسم بزرگداشت یازدهمین سالگرد عروج ملکوتی شاعر دفاع مقدس حاج محمدرضا آقاسی با عنوان (دلداده ای درد آشنا) ، روز پنج شنبه ۶ خردادماه ساعت ۱۸ با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از شعرای دفاع مقدس بر سر مزارش در قطعه ۲۴ گلزار شهدای تهران برگزار می گردد.

این گزارش حاکیست : محمدرضا آقاسی متولد ۲۴ فروردین ۱۳۳۸ در تهران بود . وی به دلایل شخصی ادامهٔ تحصیل نداد و به مدرک سوم راهنمایی بسنده کرد. آغاز کار شعرسرایی او در سال‌های ۱۳۵۱ و ۱۳۵۲ و ورود رسمی محمّدرضا آقاسی به حوزه شعر، بعد از پایان جنگ تحمیلی و در سال ۱۳۶۸ بود. محمدرضا آقاسی با شروع جنگ ایران و عراق به جبهه‌های جنگ رفت و در سن ۴۶ سالگی، به علت بیماری قلبی در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۸۴ دربیمارستان مرکز قلب تهران در گذشت.

7

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: