یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۸ خرداد ۱۳۹۵
1670

طرح «۳۰ هزار ختم قرآن به نیابت از ۳۰ هزار شهید» در گلزار شهدای تهران

طرح «۳۰ هزار ختم قرآن به نیابت از ۳۰ هزار شهید» از اولین روز ماه مبارک رمضان آغاز شد. مرکز فرهنگی گلزار شهدا از دو راه حضوری و غیرحضوری جزء‌های قرآنی را به علاقمندان ارائه می‌دهد. به گزارش یاشهید ، طرح «۳۰ هزار ختم قرآن کریم به نیابت از ۳۰ هزار شهید» به نیت تعجیل در […]

طرح «۳۰ هزار ختم قرآن به نیابت از ۳۰ هزار شهید» از اولین روز ماه مبارک رمضان آغاز شد. مرکز فرهنگی گلزار شهدا از دو راه حضوری و غیرحضوری جزء‌های قرآنی را به علاقمندان ارائه می‌دهد.

به گزارش یاشهید ، طرح «۳۰ هزار ختم قرآن کریم به نیابت از ۳۰ هزار شهید» به نیت تعجیل در فرج امام زمان(عج) از ابتدای ماه مبارک رمضان به همت مرکز فرهنگی گلزار شهدای تهران (خانه شهید) آغاز شد.
علیرضا اکبری رئیس مرکز فرهنگی گلزار شهدای تهران با اعلام خبر افزود: این ۳۰ هزار ختم قرآن به نیابت از ۳۰ هزار شهیدی است که در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده‌اند.
وی گفت: شهروندان و علاقه مندان می توانند به دو شیوه حضوری و غیر حضوری در این طرح شرکت کنند. در شیوه حضوری  علاقه‌مندان با مراجعه به گلزار شهدا و مرکز فرهنگی گلزار شهدا  یک جزء قرآن را برای ختم انتخاب کرده و نام شهید و خلاصه وصیت‌نامه او را دریافت می کنند.
شیوه غیرحضوری نیز به دو طریق قابل دسترسی است. افرادی که امکان حضور در مهدیه بهشت زهرا(س) را ندارند می‌توانند با ارسال پیامکی کلمه «یا شهید» به شماره ۳۰۰۰۷۲۲۷۰۰۱۸۷۲ از شماره جزء قرآنی مربوطه، مطلع شوند و یا با شماره ۵۵۲۰۵۵۴۵داخلی ۱۰۴ تماس گرفته و جزء قرآنی خود را دریافت کنند.
رئیس مرکز فرهنگی گلزار شهدای تهران اظهار داشت: خانه شهید  از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا 14:30 و روزهای پنج‌شنبه و جمعه از ساعت ۹ تا اذان مغرب پذیرای مراجعان خواهد بود.

500000

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: