یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۷ تیر ۱۳۹۵
1149

جشن تولد شهید مسلم فراهانی در گلزار شهدا

به مناسبت پنجاه و یکمین سالگرد میلاد شهید مسلم فراهانی جشن کوچکی بر سر مزار این شهید بزرگوار در قطعه ۲۶ گلزار شهدا برگزار می‌شود. به گزارش یاشهید ،به مناسبت پنجاه و یکمین سالگرد میلاد شهید مسلم فراهانی جشن کوچکی بر سر مزار این شهید بزرگوار در قطعه 26 گلزار شهدا برگزار می‌شود. مراسم جشن […]

به مناسبت پنجاه و یکمین سالگرد میلاد شهید مسلم فراهانی جشن کوچکی بر سر مزار این شهید بزرگوار در قطعه ۲۶ گلزار شهدا برگزار می‌شود.

به گزارش یاشهید ،به مناسبت پنجاه و یکمین سالگرد میلاد شهید مسلم فراهانی جشن کوچکی بر سر مزار این شهید بزرگوار در قطعه 26 گلزار شهدا برگزار می‌شود.

مراسم جشن میلاد شهید فراهانی جمعه، 25 تیرماه ساعت 10 صبح با حضور اعضای خانواده، جمعی از دوستان و همرزمان این شهید و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدا برگزار می‌شود.

این مراسم هرسال به همت مرکز فرهنگی گلزارشهدا (خانه شهید) و خانواده معظم شهید برگزار می‌شود.

شهید مسلم فراهانی متولد 14 تیر 1344 است. او پنجم تیرماه 1361 در تپه شیاکوه، در حالی که آخرین لحظات عمر خود دعای «اللهم ارزقنی توفیق الشهاده فی سبیلک» را زمزمه می‌کرد، به شهادت رسید. وی در قسمتی از وصیت‌اش نوشته است: «کسی که ضد ولایت فقیه است، در تشییع جنازه من شرکت نکند».

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: