یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۳ دی ۱۳۹۵
1528

یازدهمین سالگرد شهدای عرفه در گلزار شهدای تهران برگزار میگردد

یازدهمین سالگرد شهدای عرفه با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای تهران برگزار می گردد. به گزارش یاشهید ، صبح آدینه این هفته 17 دی ماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت سردار احمد کاظمی و جمعی از یارانش مراسم بزرگداشتی با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و با […]

یازدهمین سالگرد شهدای عرفه با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای تهران برگزار می گردد.

به گزارش یاشهید ، صبح آدینه این هفته 17 دی ماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت سردار احمد کاظمی و جمعی از یارانش مراسم بزرگداشتی با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و با قرائت زیارت عاشورا توسط مداحان اهل بیت عصمت و طهارت بر سر مزارشان در قطعه 29 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار می گردد. این گزارش حاکیست : در پایان این مراسم مزار شهدای عرفه توسط خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گلباران و عطرافشانی می گردد.

سردار سرلشکر پاسدار شهید احمد کاظمی‌در سال ۱۳۳۷ در نجف آباد اصفهان دیده به جهان گشود.

وی همچون سایر جوانان، سرگرم تحصیل شد. با پیدایش جرقه‌های انقلاب اسلامی دوشادوش ملت به مبارزه علیه رژیم ستم شاهی پرداخت و در بیست و سومین بهار زندگی خود، در اوایل سال ۵۹ به کردستان رفت تا با رزمی‌بی امان، دشمنان داخلی انقلاب را منکوب نماید.

کفایت و شجاعت آن بزرگوار تا بدانجا بود که مقام معظم رهبری ۳ مدال فتح بر سینه پر عطش شهادت ایشان نصب نمودند.

وی در اواسط سال ۸۴ از سوی فرمانده کل سپاه، به فرماندهی نیروی زمینی منصوب شد و توفیق خدمت را در سنگر دیگری یافت.

سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی و تعدادی دیگر از همقطارانش بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای نظامی (جت فالکون) به دیدار حق شتافتند.

این اتفاق ناگوار در روز 19 دی سال 1384 روی داد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: