یـا شـهـیـد
گروه اخبار
23 اسفند 1395
2166

جامعه مداحان تهران با شهدا تجدید میثاق نمودند+عکس

صبح امروز مراسم روضه خوانی و مداحی و همچنین تجدید میثاق جامعه مداحان تهران در مهدیه شهدای بهشت زهرای تهران برگزار گردید. به گزارش یاشهید ، صبح امروز و در آخرین دوشنبه سال 1395 جامعه مداحان و نیز پیرغلامان اهل بیت عصمت و طهارت و نیز مداحان تهران با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرای […]

صبح امروز مراسم روضه خوانی و مداحی و همچنین تجدید میثاق جامعه مداحان تهران در مهدیه شهدای بهشت زهرای تهران برگزار گردید.

به گزارش یاشهید ، صبح امروز و در آخرین دوشنبه سال 1395 جامعه مداحان و نیز پیرغلامان اهل بیت عصمت و طهارت و نیز مداحان تهران با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران یکبار دیگر با شهدا و امام شهدا تجدید میثاق نمودند.

این گزارش حاکیست : در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی لحظاتی به سخنرانی پرداختند و در ادامه جمعی از مداحان با روضه خوانی و مداحی و نیز ذکر مصیبت به مناسبت وفات خانم ام البنین(ع) به مرثیه سرایی پرداختند.

در پایان این مراسم مداحان و پیرغلامان هییت های تهران با حضور بر سر مزار شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهید همواره یاد و خاطره شان را گرامی داشتند.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: