یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۳ شهریور ۱۳۹۳
254

فراخوان پنجمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس

پنجمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس فراخوان داد. ناشران تا ۱۰ شهریور برای نام نویسی مهلت دارند. یاشهید : فراخوان پنجمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس، با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی آثار و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه منتشر شد. بر این اساس، تمامی ناشران می توانند […]

پنجمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس فراخوان داد. ناشران تا ۱۰ شهریور برای نام نویسی مهلت دارند.

یاشهید : فراخوان پنجمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس، با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی آثار و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه منتشر شد.

بر این اساس، تمامی ناشران می توانند از امروز، یکم شهریور ۱۳۹۳ تا ۱۰ شهریور ، فرم های مربوط به ثبت نام را با مراجعه به سایت فاتحان دریافت و پس از تکمیل مدارک خود را به نشانی ستاد برگزاری نمایشگاه، واقع در خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، خیابان هانری کُربن، پلاک۳ سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه و بسیج، طبقه اول ارایه دهند.

تمامی ناشرانی که دست کم ۱۰ عنوان اثر با موضوع های ادبیات پایداری و مقاومت، دفاع مقدس و جنگ تحمیلی به چاپ رسانده اند، می توانند در این نمایشگاه شرکت و ناشرانی که تعداد آثار آن ها کمتر از ۱۰ عنوان است هم آثار خود را توسط دیگر ناشران عرضه کنند.

این نمایشگاه ملی به همراه نمایشگاه تقریظ رهبر بر ۴۰ کتاب حوزه دفاع مقدس، از ۳۰ شهریور تا پنجم مهرماه (هفته دفاع مقدس) در مصلی امام خمینی(ره) برپا می شود.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: