یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۶ شهریور ۱۳۹۳
1853

تأمین آب شرب شبکه آبرسانی بهشت زهرا تا یک ماه آینده

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا گفت: زیرساخت‌های لازم برای تامین آب شرب مردم در همه قطعات بهشت زهرا فراهم شده و امیدواریم تا یک ماه آینده آب شرب وارد شبکه آبرسانی شود. به گزارش یاشهید ، اکبر توکلی سه‌شنبه شب و هم‌زمان با هفته دولت در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که در راستای اجرای برنامه‌های […]

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا گفت: زیرساخت‌های لازم برای تامین آب شرب مردم در همه قطعات بهشت زهرا فراهم شده و امیدواریم تا یک ماه آینده آب شرب وارد شبکه آبرسانی شود.

به گزارش یاشهید ، اکبر توکلی سه‌شنبه شب و هم‌زمان با هفته دولت در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که در راستای اجرای برنامه‌های مراسم شبگردی از سازمان بهشت زهرا صورت گرفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهدا به‌ ویژه شهدای دولت به ارائه گزارشی از اقدامات این سازمان طی سال‌های اخیر پرداخت.

وی تکریم ارباب رجوع را یکی از اولویت‌های کاری سازمان بهشت زهرا برشمرد و گفت: حضور در منزل عمده کارکنان سازمان بهشت زهرا در راستای این مهم بود که تکریم ارباب رجوع را از جایی آغاز کنیم که به شایستگی جواب بدهد.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا خطاب به اصحاب رسانه گفت: شما فرهیختگان و اصحاب رسانه از مجموعه بهشت زهرا به‌ عنوان بزرگترین قطب فرهنگی استفاده کنید.

*عزت و اقتدار کشور مرهون رشادت‌های 220 هزار شهید والامقام انقلاب اسلامی است

توکلی در ادامه عزت، اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار و فداکاری‌های 220هزار شهید والامقام دانست و گفت: گلزار شهدای بهشت زهرا افتخار حضور 30 هزار شهید گلگون‌کفن انقلاب اسلامی ایران را دارد.

وی با اشاره به حضور میهمانان خارجی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا عنوان کرد: به‌ طور میانگین هر روز یک میهمان خارجی در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گلزار شهدای بهشت زهرا حضور می‌یابد و به مقام شامخ امام راحل و شهدای والامقام انقلاب اسلامی ادای احترام می‌کند.

*برگزاری مناسبت‌های مختلف در گلزار شهدا

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا از برگزاری مناسبت‌های مختلف در گلزار شهدای بهشت زهرا خبر داد و گفت: ما به دنبال صنفی کردن شهدا بودیم و امروز شاهد این هستیم که به لطف خدا سه سال است که هنگام بازگشایی مدارس هم‌زمان با نواخته شدن زنگ مدارس طی مراسمی با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولان زنگ آغاز سال تحصیلی در جوار مزار 2 هزار شهید دانش‌آموز آرمیده در گلزار شهدا نواخته می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در جوار مزار یک‌هزار و 500 شهید سادات آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار می‌شود.

توکلی برگزاری مراسم روز زن در کنار مزار 225 شهید، مراسم روز وحدت حوزه و دانشگاه در کنار مزار شهدای طلبه و دانشجو و … را از دیگر برنامه‌هایی دانست که در طول سال در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار می‌شود.

*آب شرب تا یک ماه آینده در تمام قطعات گلزار شهدا در دسترس مردم است

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا با اشاره به اقدامات زیرساختی این سازمان خاطرنشان کرد: تلاش مجموعه سازمان بهشت زهرا بر این بوده تا بتواند خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه دهد. پیاده‌روسازی، احداث بیش از یک‌هزار و 600 چشمه سرویس بهداشتی، ایجاد شبکه آبرسانی و … از جمله اقداماتی است که در این راستا صورت گرفته است.

وی در ارتباط با در دسترس قرار گرفتن آب شرب برای مردم در همه قطعات بهشت زهرا تصریح کرد: تلاش کردیم زیرساخت‌های لازم برای تامین آب شرب مردم در همه قطعات بهشت زهرا فراهم و این مهم محقق شده و امیدواریم تا یک ماه آینده آب شرب وارد شبکه آبرسانی شود.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: