یـا شـهـیـد
گروه اخبار
17 شهریور 1393
670

باغ موزه دفاع مقدس میزبان پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس می شود

مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس از برپایی پنجمین نمایشگاه کتاب «دفاع مقدس» همزمان با هفته دفاع مقدس در این موزه خبر داد. به گزارش یاشهید، جواد خضرایی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور آشنایی عموم مردم با مفاهیم غنی و ارزشهای سالهای حماسه و رشادت، نمایشگاه کتاب دفاع […]

مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس از برپایی پنجمین نمایشگاه کتاب «دفاع مقدس» همزمان با هفته دفاع مقدس در این موزه خبر داد.

به گزارش یاشهید، جواد خضرایی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور آشنایی عموم مردم با مفاهیم غنی و ارزشهای سالهای حماسه و رشادت، نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در محل باغ موزه برگزار می شود.
وی ادامه داد: این نمایشگاه با مشارکت شهرداری تهران، سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه پاسداران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مسئولیت و میزبانی موزه دفاع مقدس دایر خواهد شد.
وی افزود: به منظور آماده سازی فضاها و اماکن مورد نیاز از روز 14 شهریور اقدامات آماده سازی در موزه آغاز شد. 
مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس با اشاره به وجود بزرگترین کتابخانه تخصصی دفاع مقدس با بیش از 14هزار عنوان کتاب در محل این موزه اظهار داشت: بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب دفاع مقدس می توانند با مراجعه به این کتابخانه نسبت به ثبت نام وعضویت در آن اقدام کنند.
شایان ذکر است، پیش از این چهار دوره نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد و مصلی تهران برگزار شده است و بنا بر هماهنگی های به عمل آمده، پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در محل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت برگزار خواهد شد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: