یـا شـهـیـد
۲۵ شهریور ۱۳۹۳
2490

شیعیان کشور بوسنی به زیارت مزار شهدای بهشت زهرا(س) آمدند

به گزارش یاشهید ، صبح امروز  مرکز فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) – خانه شهید میزبان  جمعی از اساتید برجسته شیعه کشور بوسنی بود . این گزارش حاکیست : این زائران  کشور بوسنی پس از بازدید از این مرکز فرهنگی به تماشای کلیپ‌ها و مستنداتی از شهدای هشت سال دفاع مقدس نشستند و در ادامه از موزه […]

به گزارش یاشهید ، صبح امروز  مرکز فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) – خانه شهید میزبان  جمعی از اساتید برجسته شیعه کشور بوسنی بود . 
این گزارش حاکیست : این زائران  کشور بوسنی پس از بازدید از این مرکز فرهنگی به تماشای کلیپ‌ها و مستنداتی از شهدای هشت سال دفاع مقدس نشستند و در ادامه از موزه شهدای بهشت زهرا (س) بازدید نمودند.
لازم به ذکر می باشد که این کاروان سپس بر سر مزار شهدای شاخص گلزار شهدا حضور یافته و آن‌ها را زیارت کردند. هم چنین شاخص‌ترین شهدایی که توسط این مهمانان زیارت شدند شهدایی مانند شهید «بهشتی» و ۷۲ تن از یارانش، شهید «چمران»، شهید «مسلم فراهانی»، شهیدان «اخلاقی» و … بودند. آنها ضمن زیارت از این شهدا بر سر مزار شهدای مدافعین حرم نیز حضور یافتند و توضیحاتی را در وصف این شهدا توسط راوی داده شده است که بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند.

1 2 3 4 5

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: