یـا شـهـیـد
گروه اخبار
10 مهر 1393
898

«عباس دست طلا» و «تجلایی به روایت همسر شهید» در صدر آثار پرفروش

کتاب های «عباس دست طلا»، «تجلایی به روایت همسر شهید» و «سرباز سال های ابری» آثار پرفروش نمایشگاه ملی دفاع مقدس شدند. به گزارش یاشهید ، نمایشگاه ملی دفاع مقدس در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که از آثار پرفروش این نمایشگاه می توان به کتاب «عباس دست طلا» تألیف «محبوبه معراجی […]

کتاب های «عباس دست طلا»، «تجلایی به روایت همسر شهید» و «سرباز سال های ابری» آثار پرفروش نمایشگاه ملی دفاع مقدس شدند.

به گزارش یاشهید ، نمایشگاه ملی دفاع مقدس در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که از آثار پرفروش این نمایشگاه می توان به کتاب «عباس دست طلا» تألیف «محبوبه معراجی پور» و کتاب «سرباز سال های ابری» خاطرات عبدالحسن بنادری تألیف «سیدقاسم یا حسینی» از نشر فاتحان اشاره کرد.

کتاب «عباس طلا»، روایتی از زندگی «حاج عباسعلی باقری» است. این کتاب نگاهی به عملکرد بسیجیان فنی و تعمیر کار واحد پشتیبانی و تدارکات سپاه پاسداران درجنگ تحمیلی است. حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان جنگ درباره کتاب «عباس دست طلا» به بیان مطلبی پرداختند که در پشت جلد این کتاب آورده شده است که در ذیل از خاطرتان می گذرد:

این کاری که اخیراً شروع شده که از شماها با این جزئیات و ریزه کاری ها خاطرات می گیرند، این هم کار خیلی خوبی است. ما دو جلد از این کتاب های شما را خواندیم، یکی کتاب آقای بنایی را خواندم یکی هم کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات (گفته) خواندم. خیلی خوب بود انصافاً، مخصوصاً کتاب ایشان، هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می دید. خداوند انشاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر (ص) محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد.»

بنا بر این گزارش، از دیگر کتاب های پرفروش نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس می توان به کتاب «سرباز سال های ابری»، خاطرات عبدالحسین بنادری به قلم «سیدقاسم یاحسینی» از نشر فاتحان، اشاره کرد.

کتاب «تجلایی به روایت همسر شهید» یکی دیگر از کتاب های پرفروش این نمایشگاه است. از دست اندرکاران چاپ این کتاب می توان به «محبوبه جعفریان» محقق، «نسیبه عبدلعلی زاده» راوی، «راضیه کریمی» نویسنده و «سعید زاهدی» مشاور، اشاره کرد.
کتاب «شهیدعلی تجلایی» با قلم خوب نویسنده به شکل مناسبی به فضای حاکم بر روابط صمیمی شهیدتجلایی با همسر، خانواده و دوستان پرداخته است. در این میان می توان به کتاب های خوش اقبال دیگر انتشارات روایت فتح نظیر «قاصدک خنده رو» و کتاب جانبازان «حسن علی نوروزیان»، اشاره کرد.
گفتنی است، پنجمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس از 3 لغایت 11 مهر سال جاری در باغ موزه دفاع مقدس از ساعت 9 صبح الی 21 شب در حال برگزاری است.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: