یـا شـهـیـد
۱۶ مهر ۱۳۹۳
2947

دانش آموزان دخترانه دبیرستان فرهنگ بر سر مزار امام زادگان عشق حاضر شدند

به گزارش یاشهید ،  مرکز فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) – خانه شهید میزبان دانش آموزان دخترانه دبیرستان فرهنگ بود. این گزارش حاکیست : این زائران  پس از بازدید از این مرکز فرهنگی به تماشای کلیپ‌ها و مستنداتی از شهدای هشت سال دفاع مقدس نشستند و در ادامه از موزه شهدای بهشت زهرا (س) بازدید نمودند. […]

به گزارش یاشهید ،  مرکز فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) – خانه شهید میزبان دانش آموزان دخترانه دبیرستان فرهنگ بود.

این گزارش حاکیست : این زائران  پس از بازدید از این مرکز فرهنگی به تماشای کلیپ‌ها و مستنداتی از شهدای هشت سال دفاع مقدس نشستند و در ادامه از موزه شهدای بهشت زهرا (س) بازدید نمودند.
لازم به ذکر می باشد که این کاروان سپس بر سر مزار شهدای شاخص گلزار شهدا حضور یافته و آن‌ها را زیارت کردند. هم چنین شاخص‌ترین شهدایی که توسط این مهمانان زیارت شدند شهدایی مانند شهید «بهشتی» و ۷۲ تن از یارانش، شهید «چمران»، شهید «مسلم فراهانی»، شهیدان «اخلاقی»،شهیدان« سجادیان»  وامیر حاج امینی و علی اکبر و علی اصغر  صادقی و محسن فیض آبادی و صیاد شیرازی و  شهید آوینی  بودند.

آنها ضمن زیارت از این شهدا بر سر مزار شهدای گمنام  نیز حضور یافتند و توضیحاتی را در وصف این شهدا توسط راوی داده شده است که بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند.

دبیرستان فرهنگ IMG_0792 IMG_0787

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: