یـا شـهـیـد
گروه اخبار
30 مهر 1393
725

رییس جمهوری: سنت پاسداشت شهدا ارزشهای اسلامی را ماندگار می کند

رییس جمهوری در پیامی به کنگره ملی سرداران و 2500 شهید شهرستان نجف آباد گفت: سنت پاسداشت یاد و خاطره شهیدان خدمتی ارزشمند به انقلاب اسلامی است و این سنت سبب ماندگاری ارزشهای اسلامی خواهد بود. به گزارش یا شهید،  در این پیام که صبح سه شنبه توسط استاندار اصفهان در این کنگره قرائت شد، دکتر […]

رییس جمهوری در پیامی به کنگره ملی سرداران و 2500 شهید شهرستان نجف آباد گفت: سنت پاسداشت یاد و خاطره شهیدان خدمتی ارزشمند به انقلاب اسلامی است و این سنت سبب ماندگاری ارزشهای اسلامی خواهد بود.

به گزارش یا شهید،  در این پیام که صبح سه شنبه توسط استاندار اصفهان در این کنگره قرائت شد، دکتر حسن روحانی افزود: شهدا با خون پاک خود، دلها را شست وشو دادند تا قابل فیض دیدار حق شوند.

وی ، نجف آباد را از پرافتخار ترین شهرها و مراکز دینی در عصر کنونی خواند و ادامه داد: سلام بر مردم این دیار که با درس گرفتن از علمای مجاهد، الگوی روشن و ماندگاری به جا گذاشتند و همچنان صبورانه، مدافع ارزشهای انقلاب اسلامی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی در این پیام افزود: موجب افتخار است که بواسطه برگزاری کنگره سرداران و 2500 شهید این شهرستان (نجف آباد)، ارادت و عشق قلبی خود را به مردم مومن، متدین، شجاع، رزمنده و ولایتمدار این شهرستان تقدیم کنم.

رییس جمهوری با اشاره به رشادت های مردم نجف آباد در هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: مردم این شهرستان در دفاع مقدس با تقدیم ستاره های درخشان، دشمن را مایوس کردند.

وی گفت: مردم نجف آباد در لحظه لحظه دفاع مقدس، پایداری کردند تا تکلیف مداری خود را اثبات کنند.

رییس جمهوری افزود: مردم نجف آباد در عرصه ایثار و شهادت پیشتاز بودند و با تقدیم شهدایی همچون شهید حجت الاسلام والمسلمین ‘محمد منتظری’ و سردار ‘حاج احمد کاظمی’ رسالت اسلامی و انقلابی خود را به بهترین نحو انجام دادند.

کنگره ملی سرداران و 2500 شهید شهرستان نجف آباد استان اصفهان، صبح سه شنبه آغاز به کار کرد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: