یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۱ آبان ۱۳۹۳
1543

پیکر ۲ شهید گمنام فردا در شهرک رضویه تهران تشییع می‌شود

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس، فردا جمعه در شهرک رضویه تهران برگزار می‌شود. به گزارش یا شهید، همزمان با ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، پیکر پاک 59 شهید گمنام دفاع مقدس در 16 استان و 30 نقطه از کشور با حضور مردم شهیدپرور کشورمان […]

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس، فردا جمعه در شهرک رضویه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش یا شهید، همزمان با ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، پیکر پاک 59 شهید گمنام دفاع مقدس در 16 استان و 30 نقطه از کشور با حضور مردم شهیدپرور کشورمان تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

از این تعداد، پیکر 10 شهید گمنام در پایتخت تشییع و تدفین خواهند شد.

دو شهید گمنام از مجموع 10 شهیدی که در تهران تشییع می‌شوند، در شهرک رضویه واقع در منطقه 15 در شرق پایتخت تدفین خواهند شد.

مراسم تشییع و تدفین این دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس ساعت 7:30 صبح فردا جمعه دوم آبان برگزار می‌شود؛ در این مراسم که با قرائت دعای ندبه توسط مداح اهل بیت، مرتضی طاهری آغاز می‌شود، پیکر مطهر شهدا از مقابل مسجد امام سجاد(ع) تشییع و در بوستان کوهسار به خاک سپرده خواهد شد.

کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح از عموم مردم شهیدپرور به‌ویژه جوانان درخواست کرد با شرکت گسترده خود در مراسم تشییع شهدا، بار دیگر با آرمان‌های بلند آن عزیزان تجدید پیمان کنند.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: