یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۵ آبان ۱۳۹۳
1405

امروز؛ بازاریان تهران میزبان ۳ شهید گمنام می‌شوند

پیکر مطهر ۳ شهید گمنام دوران دفاع مقدس امروز در میدان ۱۵ خرداد تهران(بازار) به خاک سپرده خواهند شد. به گزارش یا شهید ، همزمان با ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، پیکر پاک 59 شهید گمنام دفاع مقدس در 16 استان و 30 نقطه از کشور با حضور مردم شهیدپرور کشورمان تشییع […]

پیکر مطهر ۳ شهید گمنام دوران دفاع مقدس امروز در میدان ۱۵ خرداد تهران(بازار) به خاک سپرده خواهند شد.

به گزارش یا شهید ، همزمان با ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، پیکر پاک 59 شهید گمنام دفاع مقدس در 16 استان و 30 نقطه از کشور با حضور مردم شهیدپرور کشورمان تشییع و به خاک سپرده خواهند شد. از این تعداد، پیکر 10 شهید گمنام در پایتخت تشییع و تدفین خواهند شد.

پیکر مطهر 3شهید گمنام از مجموع 10 شهیدی که در تهران تشییع می‌شوند، در منطقه 12 تهران، میدان 15 خرداد(بازار تهران) امروز به خاک سپرده خواهد شد. یکی از شهدا 28 ساله است که در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به شهادت رسیده است و یکی دیگر از شهدا 26 ساله و در منطقه فاو و شهید سوم 22 ساله و در منطقه حاج عمران به شهادت رسیده است.

مراسم تشییع و تدفین این شهدای والامقام  دوشنبه 5 آبان ماه93 همزمان با دومین روز از ماه محرم از ساعت 9 صبح آغاز می‌شود و پیکر مطهر این شهدای گمنام هشت سال دوران دفاع مقدس روی دستان مردم شهید پرور تهران از مسجد سید عزیزالله بازار به‌ طرف میدان 15 خرداد تشییع خواهد شد.

کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح از عموم مردم شهیدپرور به‌ویژه جوانان درخواست کرد با شرکت گسترده خود در مراسم تشییع شهدا، بار دیگر با آرمان‌های بلند آن عزیزان تجدید پیمان کنند.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: