یـا شـهـیـد
گروه اخبار
05 آبان 1393
387

خاطرات شهیدان عسگری وکاظمی منتشرشد

کتاب “دو ستاره جهادیه” حاوی خاطرات مرتبط با شهیدان عسگری و زمان رضا کاظمی در سالن اجتماعات مسجد النبی(ص) جهادیه سمنان رونمایی شد . به گزارش یا شهید، کتاب “دو ستاره جهادیه” با حضور حجت الاسلام فریدون، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان، کارکنان بنیاد سمنان، تعدادی از خانواده های شهدا، اعضای خانواده […]

کتاب “دو ستاره جهادیه” حاوی خاطرات مرتبط با شهیدان عسگری و زمان رضا کاظمی در سالن اجتماعات مسجد النبی(ص) جهادیه سمنان رونمایی شد .

به گزارش یا شهید، کتاب “دو ستاره جهادیه” با حضور حجت الاسلام فریدون، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان، کارکنان بنیاد سمنان، تعدادی از خانواده های شهدا، اعضای خانواده شهیدان عسگری و زمان رضا کاظمی و همرزمان و همسنگران این دو شهید در سالن اجتماعات مسجد النبی(ص) محله جهادیه سمنان رونمایی شد.

کتاب “دو ستاره جهادیه” حاوی خاطرات برادران شهید عسگری و زمان رضا کاظمی است که حبیب الله دهقانی، نویسنده آثار دفاع مقدس به نگارش، تدوین و انتشار آن اهتمام ورزیده است .

حجت الاسلام فریدون در این آیین فرهنگی و ترویجی به شرحی از ماموریت های تبلیغی و ترویجی بنیاد در راستای توسعه و ماندگار سازی فرهنگ ایثار و شهادت به ویژه عرضه و ارایه آثار شهدا و ایثارگران پرداخت و در ادامه تعدادی از همرزمان این دو شهید، خاطراتی از دوران دفاع مقدس را نقل کردند.

در پایان خانواده شهیدان رضا کاظمی با لوح سپاس از حبیب الله دهقانی، نویسنده کتاب، تقدیر و تجلیل کردند .

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: