یـا شـهـیـد
گروه اخبار
06 نوامبر 2014
1115

نمایشگاه پوستر «شهدای کربلا»

نمایشگاه پوستر «شهدای کربلا» به منظور معرفی قیام کربلا و ۷۲ یار حضرت سیدالشهدا (ع) از امروز تا اربعین حسینی در مهدیه شهدای بهشت زهرا (س) دایر است. به گزارش یا شهید، با فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان جا دارد از جان‌نثاری و فداکاری‌ امام حسین (ع) و یاران با وفایش که در راه نهضت […]

نمایشگاه پوستر «شهدای کربلا» به منظور معرفی قیام کربلا و ۷۲ یار حضرت سیدالشهدا (ع) از امروز تا اربعین حسینی در مهدیه شهدای بهشت زهرا (س) دایر است.

به گزارش یا شهید، با فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان جا دارد از جان‌نثاری و فداکاری‌ امام حسین (ع) و یاران با وفایش که در راه نهضت او مردانه جنگیدند، توشه‌ای برگرفته و آن را همچون چراغی فروزان پیش روی بشریت به‌ویژه امت شهیدپرور ایران قرار دهیم.
نهضت حضرت سیدالشهدا (ع) درس دلدادگی، عزتمندی و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام را می‌آموزد،شهدا درس ایثار فداکاری را از امام حسین (ع) گرفته بودند و با اقتدا به این امام همام به سر مقصد مقصود رسیدند.
منابعی که از آن مشخصات شهدای کربلا استخراج شده است، شامل ابصارالحسین فی‌الانصار الحسین نوشته محمد سماوی، قصه کربلا تحقیق علی نظری منفرد، فرهنگ‌نامه عاشورا تحقیق حجت‌الاسلام جواد محدثی و چهره حقیقی قیام حسینی نوشته عبدالکریم قزوینی است.
نمایشگاه شهدای کربلا با شرح کوتاهی از زندگی ۷۲ شهید کربلا، از امروز هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۶:۰۰ و روزهای تعطیل از ساعت ۸:۳۰ تا نماز مغرب و عشاء میزبان علاقمندان است و تا اربعین حسینی در موزه آثار شهدای گلزار شهدا دایر است.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: