یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۹ آبان ۱۳۹۳
1810

قدردانی سردار کارگر از دکتر روحانی بخاطر پرداخت مطالبات حقوقی خانواده‌های شهدا و ایثارگران

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، به خاطر توجه در پرداخت مطالبات حقوقی خانواده‌های شهدا و ایثارگران تقدیر کرد. به گزارش یا شهید، در نامه سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر خطاب به رئیس جمهور آمده است: حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن […]

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، به خاطر توجه در پرداخت مطالبات حقوقی خانواده‌های شهدا و ایثارگران تقدیر کرد.

به گزارش یا شهید، در نامه سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر خطاب به رئیس جمهور آمده است:

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با احترام

8 سال سلحشوری و حماسه عاشورایی شهدا، رزمندگان و جانبازان عزیز در مقطع طلایی دفاع مقدس در مقابله با تهاجم همه جانبه رژیم بعثی عراق (که با حمایت‌های ملی، لجستیکی و اطلاعاتی کشورهای غرب و شرق صورت گرفت) برگ زرینی از تاریخ عزت و کرامت ایران اسلامی است.

سلام و درود بیکران خداوند رحمان بر مجاهدین فی سبیل‌الله که به فرمان ولی‌فقیه خویش حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفتند و در راه عزت، شرف، ناموس و وطن از با ارزش‌ترین سرمایه خود (جان) دریغ نورزیدند.

بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده‌های معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه‌داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در تمامی صحنه‌های دشوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌باشند، لذا اینجانب از توجه و عنایت راه‌گشا و موثر حضرت عالی در تأمین و پرداخت مطالبات حقوقی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دفاع مقدس تقدیر و تشکر می‌نمایم.

از خداوند کریم توفیق خدمت صادقانه، عالمانه وجهادی جنابعالی و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در رسیدگی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و معطر نمودن فضای جامعه عطر ایثار، شهادت و شهامت در ظل عنایات خاصه حضرت صاحب الزمان (عج) و تحت منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز را مسألت دارم.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: