یـا شـهـیـد
گروه اخبار
30 نوامبر 2014
645

۲۰ عنوان کتاب ایثار و شهادت در سمنان رو نمایی شد

آیین رونمایی از ۲۰ عنوان کتاب منتشر شده با مشارکت سازمان های فرهنگی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان و اداره کل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در اداره کل کتابخانه های استان سمنان برگزار گردید.   به گزارش یا شهید، حجت الاسلام و المسلمین فریدون مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران […]

آیین رونمایی از ۲۰ عنوان کتاب منتشر شده با مشارکت سازمان های فرهنگی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان و اداره کل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در اداره کل کتابخانه های استان سمنان برگزار گردید.

 

به گزارش یا شهید، حجت الاسلام و المسلمین فریدون مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان سمنان ضمن خیر مقدم به مهمانان درخصوص مراحل تالیف، تدوین، چاپ کتاب های رونمایی شده توضیحاتی را بیان نمود.
سپس سردار گلعلی بابائی ریاست محترم هنری و ادبیات دفاع مقدس سپاه پاسداران با سپاس از همه دستگاههای که در حوزه چاپ و نشر کتاب فعالیت داشته اند ، مسئله هشت سال دفاع مقدس را حادثه ای عظیم و کاری بزرگ دانستند که می بایست نویسندگان بیشتر به آن توجه نشان دهند.
در ادامه سید محمد میر کاظمی رییس اداره تالیف نشر شاهد، ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و اهمیت نقش مروجان و مبلغان فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس ، رونمایی از ۲۰ عنوان کتاب را کاری بزرگ و قابل ارج دانستند و نقش سازمان ها و دستگاههای فرهنگی از جمله نهاد کتابخانه ها را در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی بسیار مهم و بی بدیل دانست و ارتباط و ارائه بیشتر کتاب های دفاع مقدس در مراکز دانشگاهی جهت بهره برداری دانشجویان امری ارزشمند برشمردند .
رونمایی از کتاب ها با حضور پدر معظم شهید سردار حاج حسن شاطری، سردار گلعلی بابایی ، سردار شاهچراغی فرمانده سباه استان سمنان، امام جمعه موقت سمنان حجت السلام احمدپناهی و جمعی از مسئولین دستگاه های استان از ۲۰ عنوان کتاب منتشر صورت گرفت ، همچنین با ارائه لوح سپاس و هدایا به فعالان و نویسندگان کتابها تقدیر بعمل آمد .
در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از کتابهای منتشر شده انتشارات شاهد جهت بازدید عموم به نمایش گذاشته شد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: