یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۰ دی ۱۳۹۳
681

نهم دی نمونه‌ای از بصیرت امت انقلابی بود

not found

مرتضی صفایی معاون پژوهش وارتباطات فرهنگی تهران بزرگ به مناسبت روز نهم دی گفت: نه دی نمونه‌ای از بصیرت امت انقلابی بود ، بصیرتی که ، راز ماندگاری انقلاب تا کنون است . به گزارش یاشهید ، مرتضی صفایی معاون پژوهش وارتباطات فرهنگی تهران بزرگ به مناسبت روز نهم دی پیامی را صادر کرد. متن […]

مرتضی صفایی معاون پژوهش وارتباطات فرهنگی تهران بزرگ به مناسبت روز نهم دی گفت: نه دی نمونه‌ای از بصیرت امت انقلابی بود ، بصیرتی که ، راز ماندگاری انقلاب تا کنون است .

به گزارش یاشهید ، مرتضی صفایی معاون پژوهش وارتباطات فرهنگی تهران بزرگ به مناسبت روز نهم دی پیامی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است.

   بسمه تعالی

 ابتدا لازم می دانم اشاره ای به فرمایشات حضرت آقا داشته باشم ، مقام معظم رهبری فرمودند: “نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست؛ بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه حرف اصلی ملت ایران یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود.»

 لذا نه دی نمونه‌ای از بصیرت امت انقلابی بود ، بصیرتی که ، راز ماندگاری انقلاب تا کنون است .

نه دی اوج غیرتمندی ملت ایران و آزمون وفاداری ملت ایران به اسلام بود . 

نه دی سند ماندگار بیعت مجدد با رهبری، ولایت فقیه و تبلور آرمان های والای انقلاب اسلامی است و حماسه نه دی مهر تاییدی بر استقامت و پایداری مردم و مسئولین بر ارزش های انقلاب و راه امام خمینی(ره) بود . درایت و مدیریت مقام معظم رهبری در مهار فتنه و آگاه سازی جامعه در باطل کردن فتنه نقش اساسی داشت. دشمنان باید بدانند این انقلاب با تکیه بر پشتوانه مردمی خود پا بربجا است و ملت عزیز ما وحدت کلمه خود را حفظ می نماید .

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: