یـا شـهـیـد
گروه اخبار
20 دی 1393
692

تقویت هویت فرهنگی بنیاد شهید و تحول اساسی در حوزه های تخصصی

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: تشکیل 5 اداره کل در این معاونت را تدبیر جدیدی در در راستای تقویت بخش فرهنگی و ترویج فرهنگ شهید و شهادت ارزیابی می کنیم که ارتقاء دهنده هویت فرهنگی بنیاد شهید است و باید در سرلوحه فعالیت های مدیران قرار گیرد. به گزارش یاشهید، مراسم تودیع […]

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: تشکیل 5 اداره کل در این معاونت را تدبیر جدیدی در در راستای تقویت بخش فرهنگی و ترویج فرهنگ شهید و شهادت ارزیابی می کنیم که ارتقاء دهنده هویت فرهنگی بنیاد شهید است و باید در سرلوحه فعالیت های مدیران قرار گیرد.

به گزارش یاشهید، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر ؛ چهارشنبه هفدهم دی ماه برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین موذنی در این آئین با تبریک هفته وحدت و میلاد مسعود پیامبر رحمت و امام صادق (ع) ضمن قدردانی از مدیران پیشین حوزه پژوهشی و فرهنگی بنیاد به تشریح اهداف و برنامه های آتی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی پرداخت.
وی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد را معاونتی فرهنگی و ترویجی دانست و افزود: تشکل 5 اداره کل در این معاونت را تدبیر جدیدی در در راستای تقویت بخش فرهنگی و ترویج فرهنگ شهید و شهادت ارزیابی می کنیم که ارتقاء دهنده هویت فرهنگی بنیاد شهید است و باید در سرلوحه فعالیت های مدیران قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین موذنی در ادامه خواستار برنامه ریزی و تدابیر اساسی در خصوص ارائه خدمات فرهنگی به جامعه هدف بنیاد شد و افزود: در روند کوچک سازی و چابک سازی سازمان که با رهنمود های حضرت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید، ذیل الحالق معاونت پژوهش به معاونت فرهنگی و امور اجتماعی در حال اجرایی شدن است آثار و برکاتی را خواهد داشت و در این زمینه همت مضاعف مدیران و کارشناسان و وحدت و همدلی همه عزیزان را طلب می کند و و شرح وظایف نیز بزودی توسط ریاست عالی بنیاد ابلاغ می شود که نقشه راه فعالیت های آینده خواهد بود.

وی در پایان تشکیل پنج اداره کل جدید و ادارات 17 گانه را فرایندی علمی با هدف ایجاد تحول اساسی و ریشه ای در حوزه های تخصصی دانست و از مدیران کل جدید خواست با قید فوریت اقدام به تهیه شرح وظایف ادارات کل اقدام نمایند.

در پایان این آئین احکام مدیران کل معاون فرهنگی و اجتماعی توسط معاونت فرهنگی و امور اجتماعی اعطاء گردید.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: