یـا شـهـیـد
۰۱ بهمن ۱۳۹۳
2915

عکس پسر «عماد مغنیه»در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران

تصویری که پیش رو دارید، چند سال قبل، در بهشت زهرای تهران و در بخشِ موسوم به «قطعه ی شهدای نهضت جهانی اسلام» به ثبت رسیده است. به گزارش یاشهید، ساعاتی قبل، «جهاد مغنیه» یکی از پسران «حاج عماد مغنیه» در حمله تجاوزگرانه‌ی ارتش صهیونیستی به شهادت رسید. بنا بر اخبار رسیده از شبکه «المنار» و […]

تصویری که پیش رو دارید، چند سال قبل، در بهشت زهرای تهران و در بخشِ موسوم به «قطعه ی شهدای نهضت جهانی اسلام» به ثبت رسیده است.

به گزارش یاشهید، ساعاتی قبل، «جهاد مغنیه» یکی از پسران «حاج عماد مغنیه» در حمله تجاوزگرانه‌ی ارتش صهیونیستی به شهادت رسید.

بنا بر اخبار رسیده از شبکه «المنار» و شبکه «المیادین» ساعاتی قبل، بال گردهای ارتش صهیونیستی، روستای «المزرعه» در منطقه «قنیطره» را مورد حمله قرار دادند که در این واقعه، تعدادی از رزمنده گان «مقاومت اسلامی لبنان(شاخه ی نظامی حزب الله)» توفبقِ شهادت پیدا کردند که یکی از آنان، «جهاد عماد مغنیه» پسر «حاج رضوان» فرمانده‌ی شهید «مقاومت اسلامی لبنان» بود.

به این ترتیب، خانواده «مغنیه» که نامشان بیش از سه دهه با «نهضت امام خمینی» گره خورده است، چهارمین شهید خود را تقدیم به نهضت جهانی «حضرت روح الله» نمود.

تصویری که پیش رو دارید، چند سال قبل، در بهشت زهرای تهران و در بخشِ موسوم به «قطعه ی شهدای نهضت جهانی اسلام» به ثبت رسیده است. در این قطعه، چند روز پس از شهادت «حاج عماد مغنیه» به همت «ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام»، سنگِ یابود ایشان که شرح مجاهدت هایش به سه زبان بر رویش حک شده بود، طی مراسمی با شکوه نصب گردید.

 در تصویر، «جهاد مغنیه» در برابر سنگ یادبود پدرش عکسی به یادگار گرفته است.

                                                                 روحمان با یادش شاد
                                                        هدیه به روح بلندپروازش صلوات
 DDDDD

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: