یـا شـهـیـد
گروه اخبار
28 می 2017
1214

جزییات مراسم تشییع و یادبود سردار شهید «شعبان نصیری»

پیکر سردار «شعبان نصیری» از یادگاران دوران دفاع مقدس که روز گذشته در موصل عراق به شهادت رسید دوشنبه و سه شنبه ۸ و ۹ خردادماه در کرج و تهران تشییع می‌شود. به گزارش یاشهید ،سردار «شعبان نصیری» از یادگاران دوران دفاع مقدس و مدافعان حریم اسلام پس از ۲۸ سال جهاد در راه دین […]

پیکر سردار «شعبان نصیری» از یادگاران دوران دفاع مقدس که روز گذشته در موصل عراق به شهادت رسید دوشنبه و سه شنبه ۸ و ۹ خردادماه در کرج و تهران تشییع می‌شود.

به گزارش یاشهید ،سردار «شعبان نصیری» از یادگاران دوران دفاع مقدس و مدافعان حریم اسلام پس از ۲۸ سال جهاد در راه دین روز گذشته در جریان عملیات آزادسازی موصل در عراق به یاران شهیدش پیوست. این شهید متولد ۱۳۳۸ بود که به مدت ۴ سال در جبهه عراق علیه تروریست های تکفیری مبارزه کرد.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید طی مراسمی در روز دوشنبه ۸ خرداد ماه ساعت ۸:۳۰ از میدان شهدای کرج به سمت امامزاده حسن(ع) برگزار می‌شود.

مراسم تشییع دیگری نیز روز سه شنبه ۹ خردادماه ساعت ۸:۳۰ از مسجد انصارالحسین شهرک شهید محلاتی برگزار می شود.

همچنین مراسم یادبود شهید روز چهارشنبه ۱۰ خردادماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در امامزاده حسن(ع) میدان قدس کرج برگزار می شود.

مراسم دیگری نیز روز پنجشنبه ۱۱ خردادماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در مسجد امام خمینی(ره) شهرک شهید محلاتی برگزار خواهد شد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید:

 1. محمود عدالت منش گفت:

  بسم رب الشهداء و الصدیقین

  شهادت هنر مردان خداست

  عاقبت فرمانده دلاور و خستگی ناپذیر سپاه اسلام، همسنگر شهیدان و محبوب بسیجیان و اسوه رزمندگان، پیرو صادق راه ولایت، مدافع حریم اهل بیت (ع)
  سردار سرافراز شهید حاج شعبان نصیری
  خلعت زیبای شهادت پوشید، شربت گوارای شهادت نوشید و به یاران شهیدش پیوست و مهمان سالار شهیدان (ع) شد.
  بدینوسیله شهادت این سردار سربلند را به ساحت مقدس حضرت امام زمان (عج) و نائب برحقش امام خامنه ای و خانواده محترم و بازماندگان ایشان و تمام همسنگران دوستان شهید، تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.
  از طرف خانواده معلم شهید علی عدالت منش