یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۰ بهمن ۱۳۹۳
1355

مجری جشن رمضان امروز مهمان شهدا بود

مرکز فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) – خانه شهید صبح امروز میزبان سیدکاظم احمدزاده مجری برنامه جشن رمضان بود . به گزارش یاشهید ، سید کاظم احمدزاده پس از بازدید از این مرکز فرهنگی به تماشای کلیپ‌ها و مستنداتی از شهدای هشت سال دفاع مقدس به ویژه فیلم مادر شهید صبوری  و مسلم فراهانی پرداختند و در […]

مرکز فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) – خانه شهید صبح امروز میزبان سیدکاظم احمدزاده مجری برنامه جشن رمضان بود .

به گزارش یاشهید ، سید کاظم احمدزاده پس از بازدید از این مرکز فرهنگی به تماشای کلیپ‌ها و مستنداتی از شهدای هشت سال دفاع مقدس به ویژه فیلم مادر شهید صبوری  و مسلم فراهانی پرداختند و در ادامه از موزه شهدای بهشت زهرا (س) بازدید نمودند.

لازم به ذکر می باشد در ادامه این بازدید بر سر مزار شهدای شاخص گلزار شهدا حضور یافته و آن‌ها را زیارت کردند. سید کاظم احمدزاده در ادامه بر سر مزار شهیدان، سید احمد پلارک ، میرحمزه سجادیان،حمیدرضا زمانی،مسلم فراهانی، میر صالح و میر فاضل اخلاقی ، شهدای مکه و شهدای حلبچه و…. حاضر شده و با قرائت فاتحه همواره یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشتند.

سیدکاظم احمدزاده در این دیدار بیان نمود : نقش اصحاب رسانه به خصوص صداو سیما در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مهم می باشد چرا که پل ارتباطی بین مردم ایجاد می کنند تا ملت ایران شهدای ما را بهتر و بیشتر بشناسند.

1 2 3 4 5 6

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: