یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۴ بهمن ۱۳۹۳
302

16 بهمن عطرافشانی مزار شهدا در سراسر کشور/ مردم ایران اسلامی به میهمانی لاله ها می روند

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در آئین تجدید میثاق کارکنان بنیاد شهید با آرمانهای امام راحل گفت: پنجشنبه ۱۶ بهمن، همزمان با روز جهاد و شهادت در دهه فجر ۱۸ هزار گلزار شهید در سراسر کشور غبار روبی و از ایثارگران و خانواده شهدا تجلیل می شود. به گزارش یاشهید ، سردار انصاری […]

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در آئین تجدید میثاق کارکنان بنیاد شهید با آرمانهای امام راحل گفت: پنجشنبه ۱۶ بهمن، همزمان با روز جهاد و شهادت در دهه فجر ۱۸ هزار گلزار شهید در سراسر کشور غبار روبی و از ایثارگران و خانواده شهدا تجلیل می شود.

به گزارش یاشهید ، سردار انصاری در حاشیه آئین تجدید میثاق کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران با آرمانهای امام راحل در گفتگو با رسانه ها اظهار کرد: مراسم بزرگداشت شهدا در چهار گلزار شامل گلزار شهدای بهشت زهرا(س)، گلزار شهدای شهرستان سردشت تحت عنوان بزرگداشت شهدای اهل سنت، گلزار شهدای راور کرمان تحت عنوان بزرگداشت شهدای روستاها و گلزار شهدای ارامنه تهران تحت عنوان بزرگداشت شهدای پیروان ادیان الهی برگزار می شود.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین به برنامه پیام آوران ایثار اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از برنامه های بنیاد در دهه فجر، روایت حقایق دفاع مقدس توسط ۲ هزار و ۲۰۰ پیام آور ایثار به عنوان افرادی آموزش دیده در جمع دانش آموزان و دانشجویان است.

وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه های متعدد دیگری نیز در ایام یوم الله دهه فجر در نظر دارد که از جمله آن ها می توان به افتتاح ۱۴۰ گلزار شهید که به تازگی کار ساماندهی آن ها به اتمام رسیده و افتتاح ۱۱ حسینیه شهید و مرکز فرهنگی وابسته به بنیاد اشاره کرد.
سردار محسن انصاری همچنین با اشاره به ادامه اجرای برنامه «طرح سپاس»، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در نظر دارد در فاصله ۲۲ بهمن که روز پیروزی انقلاب اسلامی است تا ۲۲ اسفندماه که روز بزرگداشت شهداست، ۲۲ هزار دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگر را برنامه ریزی و راهبری کند.
وی افزود: برنامه های روز شهید در سال جاری برای دومین بار برگزار می شود که جزئیات این برنامه ها متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: