یـا شـهـیـد
گروه اخبار
08 اردیبهشت 1394
1214

۱۰ اردیبهشت؛ مراسم تکریم پدران آسمانی در گلزار شهدای تهران

مراسم تکریم پدران آسمانی و تجلیل از پدران شهدا به مناسبت فرارسیدن سیزدهم رجب و میلاد حضرت علی(علیه السلام)، روز پنجشنبه، دهم اردیبهشت‌ماه، ساعت ۱۷ الی ۱۹ در مهدیه شهدا واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود. به گزارش یاشهید ، مراسم تکریم پدران آسمانی و تجلیل از پدران شهدا به مناسبت فرارسیدن سیزدهم […]

مراسم تکریم پدران آسمانی و تجلیل از پدران شهدا به مناسبت فرارسیدن سیزدهم رجب و میلاد حضرت علی(علیه السلام)، روز پنجشنبه، دهم اردیبهشت‌ماه، ساعت ۱۷ الی ۱۹ در مهدیه شهدا واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

به گزارش یاشهید ، مراسم تکریم پدران آسمانی و تجلیل از پدران شهدا به مناسبت فرارسیدن سیزدهم رجب و میلاد حضرت علی(علیه السلام)، روز پنجشنبه دهم اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ در مهدیه شهدا واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

این مراسم با قرائت قرآن توسط فرزند شهید جعفری، مجری‌گری صادق نظرنیا و اجرا و هنرمندی امید معنوی همراه خواهد بود که با حضور فرزندان شهید و پدران شهدا و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود.

در این مراسم تعدادی از پدران شهدا توسط فرزندان شهدای دیگر تجلیل می‌شوند. در پایان مراسم همچنین مزار پدران آسمانی واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیها) غبارروبی، عطرافشانی و گلباران می‌شود.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: