یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۸ تیر ۱۳۹۶
808

تشییع سراسری ۲۰۰ شهید دفاع مقدس در کشور/۳۲ شهید شناسایی شد

رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت: همزمان با ایام سوگواری شهادت امام جعفر صادق(ع) پیکر مطهر ۲۰۰ شهید دوران دفاع مقدس در استان‌های مختلف کشور تشییع و به خاک سپرده می‌شوند. به گزارش یاشهید ،سرهنگ ابراهیم رنگین، رئیس ستاد معراج شهدای با اشاره به تشییع سراسری پیکر مطهر شهدا در کشور گفت: همزمان با ایام […]

رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت: همزمان با ایام سوگواری شهادت امام جعفر صادق(ع) پیکر مطهر ۲۰۰ شهید دوران دفاع مقدس در استان‌های مختلف کشور تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

به گزارش یاشهید ،سرهنگ ابراهیم رنگین، رئیس ستاد معراج شهدای با اشاره به تشییع سراسری پیکر مطهر شهدا در کشور گفت: همزمان با ایام سوگواری شهادت امام جعفر صادق(ع) در روز 25 شوال مصادف با 29 تیرماه 96 پیکر مطهر 200 شهید دوران دفاع مقدس در استان‌های مختلف کشور تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

وی افزود: تاکنون هویت پیکر مطهر 32 شهید از این 200 شهید شناسایی شده است و مابقی آنها به‌صورت گمنام در شهرهای مختلف کشور در این ایام تدفین می‌شوند.

رنگین در ادامه تصریح کرد: اطلاع‌رسانی به خانواده 25 تن از این شهدای تازه شناسایی‌شده در استان‌های اصفهان، کرمان، خوزستان، خراسان و مازندران انجام شده است و مشخصات مابقی شهدای شناسایی‌شده بعد از اطلاع به خانواده آنان اعلام خواهد شد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: