یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۵ مرداد ۱۳۹۶
693

ادای احترام خادمین آستان قدس رضوی به شهدای گلزار تهران

not found

خدام حامل پرچم حرم مطهر رضوی همزمان با دهه کرامت به شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ادای احترام کرده و با حضور بر سر مزار شهیدان، به زیارت قبور مطهرشان پرداختند. به گزارش یاشهید ، چند سالی است که همزمان با دهه کرامت و دهه اول ماه ذی‌العقده که روز نخست آن با ولادت […]

خدام حامل پرچم حرم مطهر رضوی همزمان با دهه کرامت به شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ادای احترام کرده و با حضور بر سر مزار شهیدان، به زیارت قبور مطهرشان پرداختند.

به گزارش یاشهید ، چند سالی است که همزمان با دهه کرامت و دهه اول ماه ذی‌العقده که روز نخست آن با ولادت حضرت معصومه(س) و پایان آن نیز با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(ع) همزمان است، خدام حرم مطهر رضوی به استان‌های مختلف ایران سفر می‌کنند. گلزار شهدای بهشت زهرا (س) نیز از جمله مواردی بود که مورد زیارت خدام رضوی و خانواده شهدا و ایثارگران واقع شد.

خدام حامل پرچم حرم مطهر رضوی بعد از ظهر امروز پنجشنبه 5 مردادماه همزمان با دهه کرامت به همراه پرچم آستان قدس وارد گلزار شهدای تهران شدند. این خادمین ابتدا با حضور در حرم مطهر امام(ره) با امام شهیدان تجدید میثاق نمودند و در ادامه باحضور بر سر مزار شهدای بهشت زهرای تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات مرصاد از خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم تجلیل نمودند.

در ادامه خادمین آستان قدس رضوی با حضور بر سر مزار شهدای گمنام بانثارگل و قرائت فاتحه همواره یاد و خاطره تمام شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

 

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: