یـا شـهـیـد
۰۷ شهریور ۱۳۹۶
1670

گلزار شهدای تهران میزبان یک شهید مدافع حرم ایرانی بود

صبح امروز پیکر مطهر شهید مدافع حرم ابراهیم خلیلی با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای تهران تشییع شد.

به گزارش یاشهید ،صبح امروز پیکر مطهر شهید مدافع حرم ابراهیم خلیلی با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای تهران تشییع و در قطعه 26 گلزار شهدای تهران در کنار همرزمانش آرام گرفت.

شهید ابراهیم خلیلی از جانبازان دوران دفاع مقدس و بسیجیان لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ که طی عملیاتی مستشاری برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) عازم سوریه شده بود در شرق حلب به آرزوی دیرینه اش رسید و به فیض شهادت نائل شد.او که چندین سال فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مسجد سبحان تهران بود در نشریه «شلمچه» به سردبیری و مدیر مسئولی مسعود ده نمکی و فیلم سینمایی«اخراجی های 1» فعالیت‌های مستمری داشت.

داود خلیلی پدر شهید ابراهیم خلیلی نیز در دوران دفاع مقدس و در منطقه دشت عباس به شهادت رسیده بود و همچنین عموی شهید خلیلی نیز در دوران هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیده بود. او نیز در عملیات تفحص شهدا از ناحیه یک پا محروج و به درجه جانبازی نائل شده است.

شهید ابراهیم خلیلی 38 ساله و از تخریب چی‌های لشکر 27 محمد رسول الله(ص) بود که بر اثر تله انفجاری آسمانی شد و به یاران شهیدش پیوست.از این شهید والامقام یک فرزند دختر 14 ساله و یک فرزند پسر 7 ساله به یادگار مانده است.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: