یـا شـهـیـد
گروه اخبار
15 مهر 1396
965

سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) شد

مهندس مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران طی حکمی سعید خال را به سمت سرپرست سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی( رحمت الله علیه)منصوب کرد.

مهندس مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران طی حکمی سعید خال را به سمت  سرپرست سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی( رحمت الله علیه)منصوب کرد.

  به گزارش یاشهید ، با حکم مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، دکتر سعید خال به عنوان سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) منصوب شد.

مهندس یزدانی در جلسه تودیع و معارفه ضمن تقدیر از خدمات توکلی مدیرعامل سابق سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و آرزوی توفیق برای ایشان برای دکتر سعید خال سرپرست جدید سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر نیز آرزوی موفقیت کرد.

دکتر سعید خال نیز در این جلسه ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش شبانه روزی و جذب مشارکت شهروندان در جهت تحقق برنامه‌های شهردار تهران و شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گام بردارد.

وی افزود: قطعا در ارائه خدمات و انجام مسئولیت نگاه ویژه‌ای به داخل مجموعه بهشت زهرا (سلام الله علیها) خواهم داشت و در جهت مشارکت بیش از پیش شهروندان با مجموعه بهشت زهرا (سلام الله علیها) از حداکثر توان خود استفاده خواهم کرد.

وی تاکید کرد: بی تردید ظرفیت‌های ویژه‌ای در این مجموعه وجود دارد که باید برای رشد و شکوفایی بیش از پیش آن گام‌های موثری برداشته شود. لذا در این مسیر نیازمند جذب مشارکت شهروندان هستیم و این اقدام به طور جد  مد نظر قرار خواهد گرفت.

 گفتنی است سعید خال مدیری از بدنه شهرداری تهران دارای ٢٣ سال سابقه کار در بهشت زهرا (سلام الله علیها) ،  مدرس دانشگاه و دانش آموخته فوق لیسانس علوم ارتباطات و دکترای مدیریت فرهنگی پیش از این مدیر آموزش ، مدیر پژوهش ، مدیر بازرگانی، مشاور مدیرعامل، مدیر روابط عمومی، معاون فرهنگی اجتماعی  و معاون منابع انسانی و رفاهی این سازمان و نیز در مجموعه شهرداری تهران نیز سمت های مشاور و عضو شورای اطلاع رسانی سه معاونت فرهنگی اجتماعی ، خدمات شهری و مالی اداری و عضو کمیته راهبردی آرامستانهای کلانشهر تهران را در کارنامه کاری خود دارد . وی بنیانگذار و موسس اولین پژوهشکده و کتابخانه تخصصی آرامستانهای کشور و همچنین تشکیل دهنده معاونت فرهنگی اجتماعی این سازمان بوده است.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: