یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۶ اسفند ۱۳۹۶
2381

دیدار صمیمانه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با جانبازان بیمارستان خاتم الانبیا+تصاویر

مهندس نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ از جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بستری در بیمارستان خاتم الانبیا عیادت نمود.

به گزارش یاشهید ، صبح امروز چهارشنبه 16 اسفندماه در آستانه 22 اسفندماه و روز بزرگداشت شهدا مهندس نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به همراه جمعی از معاونین با حضور در بیمارستان خاتم الانبیا از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عیادت نمود.

این گزارش حاکیست : در این دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ضمن آرزوی سلامت بیان نمود : شما جانبازان برای ملت ما عزیز هستید و ما باید قدردان شما باشیم، آسایش امروز ما مرهون فداکاری‌های شما است که برای این انقلاب و کشور سنگ تمام گذاشتید.

نصیری در این دیدار با تاکید بر لزوم تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان گفت: وجود جانبازان باعث افتخار ماست و اگر ایثار شما و از جان گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی ماند.

همچنین بیان نمود : شما خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اسوه های صبر و استقامت می باشید و به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.

 

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: