یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۶ مهر ۱۳۹۷
1232

تشییع پیکر شهید تفحصی فرمانعلی قربانی در گلزار شهدای تهران

مراسم وداع با پیکر شهید «فرمانعلی قربانی» دقایقی پیش در معراج‌الشهدای تهران برگزار شد و پیکر مطهرش فردا جمعه 27 مهرماه در گلزار شهدای تهران تشییع می شود.

به گزارش یاشهید ،مراسم وداع با پیکر شهید تازه شناسایی شده از دوران دفاع مقدس، «فرمانعلی قربانی» دقایقی پیش با حضور خواهران و برادران این شهید بزرگوار برگزار شد.

پیکر شهید فرمانعلی قربانی طی تفحص‌های اخیر کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در منطقه سومار پس از ۳۶ سال از دوران شهادتش پیدا شد و از طریق پلاک و مدارک، شناسایی شد.

مراسم وداع دیگری امروز ساعت ۱۵ در مسجد علی بن موسی الرضا واقع در مهرآباد جنوبی، شهرک فردوس، خیابان اسماعیلی، خیابان شهید غلامعباس عسگری برگزار می‌شود.

پیکر شهید قربانی فردا (جمعه ۲۷ مهرماه) در کیلومتر چهارم جاده قدیم کرج، شهرک دانش ساعت هشت صبح تشییع و در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می‌شود.

این شهید بزرگوار متولد ۱۲ فروردین ۳۹ و دومین فرزند خانواده بود. او در نخستین روزهای آغازین جنگ ایران و عراق به جبهه رفت و در عملیات‌های مختلف همچون بیت‌المقدس شرکت داشت.

قربانی در آخرین اعزامش (مهر ماه ۱۳۶۰) در عملیات مسلم ابن عقیل شرکت کرد و در این عملیات نامش در لیست شهدای مفقودالاثر قرار گرفت.

مادر این شهید بزرگوار ۲۲ سال چشم انتظار بود و سرانجام در سال ۸۳ درگذشت.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: