یـا شـهـیـد
گروه اخبار
16 آگوست 2015
586

یادواره ی 350 سروقامت آزاده سفرکرده در گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیها) برگزار می گردد

یادواره ی ۳۵۰ سروقامت آزاده سفرکرده با عنوان “سروقامتان“ روز پنج شنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۰ صبح در محل سالن دعای ندبه گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیها) به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برگزار می گردد. به گزارش یاشهید،  روز ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ ایران اسلامى شاهد بازگشت آزادگان سرافرازى بود که […]

یادواره ی ۳۵۰ سروقامت آزاده سفرکرده با عنوان سروقامتان روز پنج شنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۰ صبح در محل سالن دعای ندبه گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیها) به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برگزار می گردد.

به گزارش یاشهید،  روز ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ ایران اسلامى شاهد بازگشت آزادگان سرافرازى بود که پس از تحمل سالهاى اسارت خود در اردوگاههاى عراق، پاى به میهن اسلامى گذاشتند و به آغوش خانواده‏هاى خود بازگشتند.

به همت  بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ وسازمان بهشت زهرا(س) یادواره ای با عنوان سروقامتان روز پنج شنبه ۲۹ مرداد در محل مهدیه شهدا گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیها) جهت ارج نهادن و بزرگداشت این روز بزرگ برگزار می گردد.

در حاشیه این مراسم باشکوه و معنوی که با حضور خانواده های ۳۵۰ آزاده سفر کرده در تهران بزرگ و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار می گردد ، نمایشگاه عکس از تصاویر جذاب و به یاد ماندنی ورود آزادگان به میهن اسلامی، پرواز ۳۵۰ کبوتر سپید ، رونمایی از تندیس سروقامتان و همچنین کاشت ۳۵۰ سرو در گلزار شهدا به نشان ایستادگی و سربلندی آزادگان گرانقدر و همچنین دعوت از خانواده های آزادگان شاخص و حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی  می باشد.

110110

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: