یـا شـهـیـد
گروه اخبار
24 آگوست 2015
513

تجدید میثاق رییس جمهوری و اعضای هیات دولت با آرمانهای امام خمینی (ره)

رییس جمهور و اعضای هیات دولت در آستانه هفته دولت با حضور در مرقد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران ، با آرمان های امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند. به گزارش یاشهید ، حسن روحانی و اعضای هیات دولت صبح امروز با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به […]

رییس جمهور و اعضای هیات دولت در آستانه هفته دولت با حضور در مرقد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران ، با آرمان های امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش یاشهید ، حسن روحانی و اعضای هیات دولت صبح امروز با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

دکتر روحانی و اعضای دولت همچنین با حضور برسر مزار شهیدان رجایی، باهنر و بهشتی و شهدای دولت به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی نوه امام(ره) و تولیت حرم مطهر امام خمینی (ره) ،رییس جمهوری و اعضای هیات دولت را همراهی می کرد.

همچنین روحانی در جریان این مراسم به ابراز احساسات مردمی که در محل حضور داشتند پاسخ داده و دقایقی با ایشان به گفتگو پرداخت.

1 2 3 4 5 6 7 8 144040546475505600

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: