یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
1407

در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با حضور شهردار تهران نواخته می شود: نهمین زنگ دانش آموز شهید همزمان با آغاز سال تحصیلی

نهمین زنگ دانش آموز شهید با هدف پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی های 36000 دانش آموز شهید کشور و دانش-آموزان شهید آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با شعار « دانش آموزان دیروز، آموزگاران امروز» در روز دوشنبه اول مهر ماه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید توسط شهرداری تهران در گلزارشهدای بهشت زهرا(س) نواخته می شود.

به گزارش یاشهید ، نهمین زنگ دانش آموز شهید با هدف پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی های 36000 دانش آموز شهید کشور و دانش-آموزان شهید آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با شعار « دانش آموزان دیروز، آموزگاران امروز» در روز دوشنبه اول مهر ماه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید توسط شهرداری تهران در گلزارشهدای بهشت زهرا(س) نواخته می شود.
فرهنگسازی در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره دانش آموزان شهید و نونهالانی که برای دفاع از ایران اسلامی جان فشانی و ایثارگری کردند و با جهاد در راه خدا در دوران دانش آموزی خود آموزگاران امروز بشریت شدند از دیگر اهداف این مراسم نمادین فرهنگی است.
پرواز کبوتران  سپید خونین بال به صورت نمادین  به تعداد دانش آموزان شهید آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای دانش آموز و برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس با رویکرد حضور دانش آموزان در دفاع مقدس از برنامه های این مراسم خواهد بود.
لازم به توضیح است این مراسم با سخنرانی دکتر حناچی شهردار محترم تهران با حضور دانش آموزان تهرانی، خانواده های معظم شهدای دانش آموز،مادران مکرم شهدا ، جامعه فرهنگیان،روحانیون حوزه علمیه و مسئولین شهرداری تهران،اعضای شورای اسلامی شهر تهران و چهره های فرهنگی کشور روز دوشنبه ساعت10 صبح اول مهر ماه در سالن مهدیه شهدا(سالن دعای ندبه) واقع در گلزارشهدای بهشت زهرا(س) برگزار می گردد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: