یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۴ آبان ۱۳۹۸
818

مدیران بنیاد شهید استان تهران با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند

مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ امروز (سه‌شنبه) با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان‌های والای ایشان تجدید میثاق کردند.

به گزارش یاشهید ،دکترحمید علی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به همراه جمعی از مدیران، معاونان و کارکنان با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.

شرکت کنندگان در این مراسم معنوی با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.

مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در این مراسم گفت: مدیران بنیاد شهید تهران بزرگ امروز به مناسبت انتصاب مدیریت جدید این نهاد با حضور در حرم امام خمینی(ره) و گلزار شهدا برای خدمات‌رسانی بهتر به خانواده‌های معزم شهدا با بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند.

حمید علی صمیمی با اشاره به اینکه اجرای طرح سپاس، رسیدگی به خانواده‌های معزم شهدا، جانبازان و ایثارگران از مهمترین برنامه‌های مدیریت جدید بنیاد شهید وامور ایثارگران است، اظهار داشت: رسیدگی درخواست‌های قانونی و اجرایی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از اصلی‌ترین برنامه دوره مدیریت جدید است.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: