یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
1013

گرامیداشت «جانباز شهید حاج عبدالرضا شفیعی» در فضای مجازی برگزار شد

همزمان با چهارمین روز ماه مبارک رمضان مجلس هفتمین روز شهادت «جانباز شهید حاج عبدالرضا شفیعی» به‌صورت مجازی و پخش زنده از صفحه اینستاگرام گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد.

به گزارش یاشهید ، همزمان با چهارمین روز ماه مبارک رمضان مجلس هفتمین روز شهادت «جانباز شهید حاج عبدالرضا شفیعی» به‌صورت مجازی و پخش زنده از صفحه اینستاگرام گلزار شهدای بهشت زهرای تهران همراه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین افشاری و قرائت زیارت عاشورا و مداحی مداحان اهل بیت برگزار شد.

حاج عبدالرضا شفیعی از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس بود که مورخ ۲۰ خرداد ۱۳۴۵ در تهران متولد شد. وی در جنگ تحمیلی به‌صورت داوطلبانه از سوی پایگاه مقداد تهران راهی جبهه و در اثر موج انفجار مجروح شد و برای مداوا به تهران منتقل شد. میرشفیعی پس از مدتی در سال ۱۳۶۵ دوباره به جبهه اعزام شد.

این شهید بزرگوار که از رزمندگان لشکر ۲۷ حضرت رسول (ص) بود، در سال ۱۳۶۶ طی عملیاتی در منطقه شلمچه به مقام جانبازی رسید و پس از سال‌ها دوری از همرزمان شهیدش و تحمل رنج و سختی ناشی از آثار مجروحیت، روز اول اردیبهشت سال جاری به علت نارسایی کلیوی به مقام والای شهادت نایل شد.

این شهید بزرگوار به عنوان یک فعال فرهنگی و هنرمند، تابلو‌های زیبایی از خود برجای گذاشت.

این گزارش حاکیست : پیکر مطهر این جانباز شهید در قطعه 29 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران در جوار همرزمانش آرام گرفته است.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: