یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
640

پخش مراسم ترتیل خوانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از شبکه های مختلف سیما

مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم توسط جمعی از قاریان بین المللی کشورمان در ماه مبارک رمضان برگزار و پس از ضبط بدون حضور جمعیت ازشبکه قرآن صدا و سیما در حرم مطهر امام خمینی(ره) پخش می گردد.

به گزارش یاشهید ، مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم توسط جمعی از قاریان بین المللی کشورمان در ماه مبارک رمضان برگزار و پس از ضبط بدون حضور جمعیت ازشبکه قرآن صدا و سیما در حرم مطهر امام خمینی(ره) پخش می گردد.
این گزارش حاکیست : برنامه ترتیل خوانی سی جزء قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان در حرم نورانی حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به ضبط این برنامه معنوی بدون حضور جمعیت تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و علیرغم بحران کرونا تصمیماتی اتخاذ شد تا با همکاری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم توسط جمعی از قاریان بین المللی کشورمان در ماه مبارک رمضان و بدون حضور جمعیت ضبط و شبکه های مستند بعد از نماز ظهر و شبکه قرآن سیما در ساعت ۱۸ برای عاشقان و روزه داران از حرم مطهر امام خمینی (ره) پخش می‌شود.
به مناسبت ماه مبارک رمضان در جوار بارگاه ملکوتی امام راحل ترتیل خوانی سی جزء قرآن کریم توسط 52 قاری ملی و بین المللی کشور قرائت شده ، ضبط می شود و از شبکه قرآن  و شبکه مستند صدا و سیما پخش می شود.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: