یـا شـهـیـد
گروه اخبار
06 سپتامبر 2015
521

پیکرهای مطهر 2 شهید دانشجوی لرستانی احراز هویت شد

پیکرهای مطهر شهیدان “حمید زرگوشی” و “لطفعلی مرادحاصلی” که هفته گذشته از مرز باشماق به آغوش وطن برگشت، احراز هویت شد. به گزارش یاشهید، پیکرهای شهیدان «حمید زرگوشی» و «لطفعلی مرادحاصلی» از رزمندگان عملیات والفجر ۹، پس از تفحص و احراز هویت در خاک سلیمانیه عراق به خاک جمهوری اسلامی ایران منتقل شدند. شهید «لطفعلی […]

پیکرهای مطهر شهیدان “حمید زرگوشی” و “لطفعلی مرادحاصلی” که هفته گذشته از مرز باشماق به آغوش وطن برگشت، احراز هویت شد.

به گزارش یاشهید، پیکرهای شهیدان «حمید زرگوشی» و «لطفعلی مرادحاصلی» از رزمندگان عملیات والفجر ۹، پس از تفحص و احراز هویت در خاک سلیمانیه عراق به خاک جمهوری اسلامی ایران منتقل شدند.

شهید «لطفعلی مرادحاصلی» فرزند «خانعلی» در سال ۱۳۴۵ در روستای زنجیره علیا از توابع شهرستان چرداول متولد شد. دوران تحصیلات خود را تا سوم راهنمایی در همان روستا گذراند و به علت کمبود امکانات آموزشی دوران مقطع متوسطه را در شهر «سرابله» با موفقیت پشت سر گذاشت و در سال ۱۳۶۴ در رشته تربیت‌ معلم علوم اجتماعی در کرمانشاه مشغول به تحصیل شد.

شهید مرادحاصلی با توجه به دوران جنگ تحمیلی از طریق نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تیپ نبی اکرم(ص) کرمانشاه راهی جبهه‌های کردستان شد تا اینکه در هشتم فروردین ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی والفجر ۹ شهر سلیمانیه به شهادت رسید.

شهید «حمید زرگوشی» فرزند «ابراهیم» نیز در سال ۱۳۴۵ در شهرستان مهران به دنیا آمد. وی سال ۱۳۶۴ در دانشکده تربیت‌معلم شهید اشرفی کرمانشاه پذیرفته شد و سال ۱۳۶۵ در عملیات والفجر ۹ در منطقه سلیمانیه عراق به شهادت رسید

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: