یـا شـهـیـد
۲۰ تیر ۱۳۹۹
883

هم اندیشی مدیرکل بنیاد شهید تهران با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)

حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی(ره) با هدف تداوم همکاری ها در راستای خدمات رسانی بیشتر و مناسب تر به خانواده های معظم شهدا دیدار نمودند.

به گزارش یاشهید ، در این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ابتدا گزارشی در خصوص اقدامات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا و تکریم و تعظیم به خانواده های داغدار و مراجعین به بهشت زهرا(س) ارائه کرد.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قطعات مطهر شهدا در جهت خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا توسط سازمان بهشت زهرا(س) پرداخت و تصریح کرد : فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ، خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه مادران و همسران گرانقدر شهدا و همچنین خدمات رسانی به شهروندان داغدار و متالم از افتخارات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) است.

دکتر صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ضمن تقدیر از خدمات صادقانه بهشت زهرا(س) به مراجعین و همچنین خانواده معظم شهدا گفت : سازمان بهشت زهرا(س) یکی از نزدیکترین سازمان هایی که با بنیاد شهید همکاری صمیمانه ای دارد و این دو نهاد انقلابی و خدمات رسان با بهره گیری از ظرفیت های مشترک در بالاترین سطح در کنار هم در این مکان مقدس به خانواده های معظم شهدا خدمت رسانی می کنند.

وی تصریح کرد : در سه سال اخیر همکاری بنیاد شهید و سازمان بهشت زهرا(س) در بهترین شرایط ممکن تعریف شده است و در این رابطه صمیمانه از جنابعالی و همکاران فرهنگی مجموعه سپاسگزاریم.

در ادامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی(ره) با حضور در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران با اهدا گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای مدافع سلامت ادای احترام کردند.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: