یـا شـهـیـد
۰۸ بهمن ۱۳۹۹
1317

تکریم از مادران و همسران شهدا در سالروز وفات حضرت ام البنین (س)

تکریم از مادران و همسران شهدا در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) با حضور دکتر صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ صورت پذیرفت.

به گزارش یاشهید ، تکریم از مادران و همسران شهدا در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) با حضور دکتر صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و فریده اولادقباد،همسر و فرزند شهید و مشاور امور زنان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت پذیرفت.

این گزارش حاکیست : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به همراه مشاور امور زنان و خانواده بنیاد شهی و امور ایثارگران با حضور در منزل شهیدان جواد سپهری و شهیدان متحیری و نیز شهیدان شکری یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشتند.

در این دیدار دکتر صمیمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مدیون تلاشها و صبوری این عزیزان است، افزود: وظیفه ما این است که فرهنگ شهادت را به عنوان فرهنگ عمومی در جامعه گسترش دهیم .

ایشان در ادامه افزود : همسران شهدا در نبود سرپرستان خود به تربیت فرزندان شهدا پرداختند و رنج دوری آن‌ها را با سعه‌صدر به ‌دوش کشیدند و به تنهائی از پس زندگی برآمدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت : الگوی مادران و همسران شهید در دوران هشت سال دفاع مقدس حضرت ام البنین(س) بود.

لازم به ذکر می باشد شهید حسن جواد سپهری در نهم مهرماه 1361 منطقه سومار ، شهید اصغر جواد سپهری در 11 خرداد 1367 منطقه سردشت ، شهید عبداله متحیری در 27 آبان 1362 در منطقه پنجوین ، شهید صمد متحیری در 15 خرداد 1342 ، شهید اسکندر شکری در 30 شهریور 1361 منطقه سومار و شهید مهدی شکری در 10 اسفند 1362 منطقه جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: