یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۳ خرداد ۱۴۰۰
1038

مراسم “با این ستاره ها” در بهشت زهرا (س) برگزار شد

مراسم معنوی مناجات خوانی “با این ستاره ها” شامگاه پنجشنبه با حضور پرشور قشرهای مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با رعایت شیوه نامه بهداشتی و فاصله اجتماعی در قطعه سرداران بی پلاک بهشت زهرا (س) تهران برگزار شد.

به گزارش یاشهید ، این برنامه معنوی که پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با قرات آیاتی چند از قرآن مجید در کنار مزار شهدای گمنام دفاع مقدس واقع در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) آغاز شد با روایتگری حاج محمد اکرمی از رزمندگان و روایان دفاع مقدس و مناجات خوانی ذاکر اهل بیت (ع) محسن عراقی ادامه پیدا کرد.
حاج محمد اکرمی راوی این برنامه معنوی به بخشی از زندگی پر برکت شهید مدافع حرم “محمد حسین محمد خانی” پرداخت و گفت: این شهید بزرگوار ۹ سال قبل از شهادت خود فرمانده بسیج دانشگاه آزاد اسلامی یزد بود و در آنجا با حسن خلق و اخلاق خوب خود توانسته بود از تمامی اقشار دانشجو جذب بسیج کند.
وی اظهار داشت: این شهید بزرگوار چنان مناعت طبع و نفس حقی داشت که توانسته دانشجوهای دختر و پسر با هر نوع ظاهر( بی حجاب و بد حجاب) و سلایق سیاسی مختلف را جذب بسیج نماید.
اکرمی با بیان اینکه آرزوی شهید مدافع حرم “محمد حسین محمد خانی” شهادت در راه پیروز قدس بود، بیان داشت: این شهید بزرگوار ۹ سال قبل از شهادتش انگار به درجه رفیع شهادت رسیدت بود.
وی یادآور شد: جوانان کشور امروز باید بدانند امنیت و آرامش کشور مدیون خون شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و مدافعان حرم بدست آمده است که باید در نگهداری آن تلاش کرد.
اکرمی با اشاره به تاثیرات انتخابات پرشور در آینده سیاسی و قدرت کشور، تصریح کرد: مردم باید با حضور پرشور در پای صندوق های رای بهترین فرد را که در مسیر آرمان ها و خون شهدا گام برمیدارد را انتخاب کنند.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: