یـا شـهـیـد

آخـریـن اخبـار

گروه اخبار
29 شهریور 1394
647

زمزمه دعای عرفه در گلزار شهدای تهران

not found

مراسم دعای پرفیض عرفه به همراه تجدی میثاق با شهدای بهشت زهرای تهران ، روز چهارشنبه اول مهرماه در گلزار شهدا برگزار می گردد. به گزارش یاشهید ، مراسم دعای عرفه و تجدید میثاق با شهدای بهشت زهرا(س) با حضور خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران برگزار می گردد. همزمان با فرا رسیدن […]

مراسم دعای پرفیض عرفه به همراه تجدی میثاق با شهدای بهشت زهرای تهران ، روز چهارشنبه اول مهرماه در گلزار شهدا برگزار می گردد.

به گزارش یاشهید ، مراسم دعای عرفه و تجدید میثاق با شهدای بهشت زهرا(س) با حضور خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران برگزار می گردد.

همزمان با فرا رسیدن ایام پرفیض ذی الحجه ، مراسم پرفیض دعای عرفه روز چهارشنبه اول مهرماه ساعت 14/30 در گلزار شهدای تهران برگزار می شود.

این گزارش حاکیست : این مراسم که با یاد 30 هزار شهید بهشت زهرا(س) در سالن دعای ندبه مهدیه شهدا برگزار می شود با حضور خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران همراه است . همچنین در این برنامه تجدید میثاقی با شهدای حج خونین صورت می گیرد.

دعای عرفه توسط حاج جعفر طهماسبی و میثم مخدومی در این مراسم قرائت می شود و پس از برگزاری مراسم دعا شرکت کنندگان برای قرائت فاتحه و اهدای گل بر سر مزار شهدای حج خونین حاضر شده و با آنان تجدید میثاق می کنند.

innnnnnter

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: